GRUPA MASIOTA

MASIOTA I WSPÓLNICY
Adwokacka spółka partnerska

Praktyka Kancelarii skupia się na szeroko pojętym prawie gospodarczym. W realiach współczesnego biznesu pojawiają się co raz to nowe zagadnienia wymagające zaangażowania specjalistów z wielu dziedzin prawa. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców w zakresie wszelkich transakcji, także tych najbardziej złożonych. Rozwiązania, które proponujemy dostosowane są do zindywidualizowanych potrzeb. Naszym celem jest zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszych klientów.

Kompetentny Zespół, znajomość realiów gospodarczych i bogate doświadczenie praktyczne sprawiają, że zaufało nam wielu przedsiębiorców, powierzając Kancelarii obsługę prawną prowadzonych przez siebie przedsięwzięć.

Strona internetowa

INDUSTRIAL PROPERTY PARK
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Spółka prowadzi działalność przede wszystkim w zakresie wynajmu i zarządzania nieruchomościami własnymi oraz zarządzania nieruchomościami wykonywanego na zlecenie. Ponadto, Spółka prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, działalności rachunkowo-księgowej i doradztwa podatkowego.

MasiotaMasiota